• Františka Křížka 22, Praha 7, 170 00 Praha 7-Holešovice
  • 270 005 666
  • info@saz7.cz
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
06.00 - 07.00
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve

12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková

13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček

13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný

13.00 - 16.30
MUDr. Ivan Konečný
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá

13.00 - 15.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 16.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai

12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Diabetologie II - interna08.00 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna

13.00 - 17.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Diabetologie I08.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 17.00
MUDr. Marie Beranová
Neurologie08.00 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby

13.00 - 15.30
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Gynekologie09.00 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.

13.00 - 16.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve

12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 11.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá

11.00 - 17.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný

operační sál
13.00 - 16.00
MUDr. Ivan Konečný
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 14.00
MUDr. Věra Pacovská
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
pouze objednaní
Gynekologie07.00 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.

13.00 - 15.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá

13.00 - 15.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 15.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai

12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby

13.00 - 15.00
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 16.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Diabetologie II - interna07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna

13.00 - 16.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Praktický lékař I10.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba

11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 17.00
MUDr. Jan Zámečník
ORL II - ušní, nosní, krční10.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve

12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková

13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček

13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný

13.00 - 15.00
MUDr. Ivan Konečný
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
Diabetologie I07.00 - 13.00
MUDr. Marie Beranová
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 16.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai

12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Neurologie08.00 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby

13.00 - 17.00
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Gynekologie12.00 - 18.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve

12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová

13.00 - 16.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.30
MUDr. Věra Pacovská
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 15.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai

12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby

13.00 - 15.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Gynekologie07.30 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.

13.00 - 16.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Praktický lékař I09.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba

11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 18.00
MUDr. Jan Zámečník
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve

12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Ortopedie07.00 - 12.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
Kardiologie07.00 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 13.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 13.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Gynekologie07.00 - 13.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Chirurgie13.00 - 16.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie
operační sál
13.00 - 16.00
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie13.00 - 15.00
MUDr. Ivan Konečný
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 13.00
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
08.00 - 09.00
Diabetologie I08.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Diabetologie I13.00 - 17.00
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
pouze objednaní
Diabetologie I13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Diabetologie II - interna07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
08.00 - 09.00
Diabetologie II - interna08.00 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Diabetologie II - interna13.00 - 17.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Diabetologie II - interna13.00 - 16.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II – interna
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.00 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Kardiologie12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie12.30 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie07.30 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
08.00 - 09.00
Neurologie08.00 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie08.00 - 12.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Neurologie13.00 - 15.30
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie13.00 - 15.00
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie13.00 - 17.00
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Neurologie13.00 - 15.30
MUDr. Markéta Janicadisová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
06.00 - 07.00
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve06.30 - 11.30
EUC Laboratoře
odběry krve
07.00 - 08.00
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Odběry krve12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
Odběry krve12.00 - 14.30
EUC Laboratoře
odběry krve
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ortopedie13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
OTRN - plicní13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 14.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 15.30
MUDr. Věra Pacovská
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 16.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 16.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 15.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 16.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 15.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
RDG oddělení - sonografie, rentgen07.00 - 13.00
Ľubica Korbová
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Rehabilitace13.00 - 15.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
Rehabilitace13.00 - 15.00
MUDr. Sylvia Gilbertová, CSc.; MUDr. Jarmila Černá
14.00 - 15.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 11.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 13.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
ORL I - ušní, nosní, krční11.00 - 17.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
ORL I - ušní, nosní, krční13.00 - 16.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
ORL II - ušní, nosní, krční10.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
ORL II - ušní, nosní, krční13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
14.00 - 15.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
08.00 - 09.00
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Praktický lékař I09.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
10.00 - 11.00
Praktický lékař I10.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
11.00 - 12.00
Praktický lékař I11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Praktický lékař I13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
Praktický lékař I13.00 - 17.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
Praktický lékař I13.00 - 18.00
MUDr. Jan Zámečník
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Gynekologie07.00 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Gynekologie07.30 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Gynekologie07.00 - 13.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Gynekologie09.00 - 12.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Gynekologie12.00 - 18.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
13.00 - 14.00
Gynekologie13.00 - 16.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Gynekologie13.00 - 15.30
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
Gynekologie13.00 - 16.00
doc. MUDr. Eduard Kučera, CSc.
Příjem posledního pacienta 30 min. před ukončením ordinační doby
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.