• Strossmayerovo náměstí 1477/6, 170 00 Praha 7-Holešovice
  • 220 190 653
  • info@saz7.cz
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry

09.00 - 11.00
statim
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková

13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček

13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová

13.00 - 13.30
MUDr. Simona Bláhová

14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný

13.00 - 16.00
MUDr. Ivan Konečný
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Černá, Gilbertová

13.00 - 15.00
MUDr. Černá, Gilbertová
Venerologie - kožní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Seková

13.00 - 14.00
MUDr. Věra Seková
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 16.00
Lubica Korbová
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai

13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Diabetologie II08.00 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II

13.00 - 17.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie I08.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 17.00
MUDr. Marie Beranová
Neurologie I09.00 - 12.30
MUDr. Hana Adamčová

13.00 - 18.00
MUDr. Hana Adamčová
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry

09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 11.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá

11.00 - 17.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová

12.00 - 17.00
MUDr. Černá, Gilbertová
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová

14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 14.00
MUDr. Věra Pacovská
Venerologie - kožní
pohlavní nemoci
07.00 - 12.30
MUDr. Věra Seková

ordinace
13.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
pouze objednaní
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 15.00
Lubica Korbová
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 16.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II

13.00 - 16.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai

13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Neurologie I08.30 - 12.30
MUDr. Klára Kusová

13.00 - 14.30
MUDr. Klára Kusová
Praktický lékař I10.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba

11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 17.00
MUDr. Jan Zámečník
ORL II - ušní, nosní, krční10.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry

09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková

13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček

13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová

13.00 - 15.00
MUDr. Simona Bláhová

14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
Gynekologie07.00 - 12.30
MUDr. Zuzana Nováková

13.00 - 15.00
MUDr. Zuzana Nováková
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný

13.00 - 15.00
MUDr. Ivan Konečný
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
Diabetologie I07.00 - 13.00
MUDr. Marie Beranová
Venerologie - kožní07.00 - 13.00
MUDr. Věra Seková

výkony u pacientů na objednání
13.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 16.00
Lubica Korbová
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai

13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
Diabetologie II07.30 - 13.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Neurologie I08.00 - 12.30
MUDr. Hana Adamčová

13.00 - 16.30
MUDr. Hana Adamčová
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry

09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová

13.00 - 15.00
MUDr. Simona Bláhová
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová

13.00 - 16.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová

13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská

13.00 - 15.30
MUDr. Věra Pacovská
Venerologie - kožní07.00 - 13.00
MUDr. Věra Seková

návštěvní služba
14.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 15.00
Lubica Korbová
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II

13.00 - 15.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.

13.00 - 15.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai

13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
Neurologie I08.30 - 12.00
MUDr. Klára Kusová

12.00 - 16.30
MUDr. Hana Adamčová
Praktický lékař I09.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba

11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník

13.00 - 18.00
MUDr. Jan Zámečník
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry

09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
Ortopedie07.00 - 12.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
Kardiologie07.00 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 13.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 13.00
Lubica Korbová
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
Neurologie I08.00 - 11.00
MUDr. Hana Adamčová

10.30 - 12.30
MUDr. Klára Kusová
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
RDG oddělení09.00 - 12.00
MUDr. Lenka Šachlová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.30
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie07.00 - 12.00
MUDr. Ivan Konečný
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Chirurgie13.00 - 16.00
MUDr. Ivan Konečný
Chirurgie13.00 - 15.00
MUDr. Ivan Konečný
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 13.00
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I07.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
08.00 - 09.00
Diabetologie I08.00 - 12.30
MUDr. Marie Beranová
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Diabetologie I13.00 - 17.00
MUDr. Marie Beranová
Diabetologie I13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
pouze objednaní
Diabetologie I13.00 - 15.00
MUDr. Marie Beranová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie II07.30 - 13.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie II07.30 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
08.00 - 09.00
Diabetologie II08.00 - 12.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Diabetologie II13.00 - 17.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie II13.00 - 16.00
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
Diabetologie II13.00 - 15.30
MUDr. Martina Jakoubková – Diabetologie II
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.30 - 12.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie07.00 - 12.00
MUDr. Hussam Sibai
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Kardiologie13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
Kardiologie13.00 - 15.30
MUDr. Hussam Sibai
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
08.00 - 09.00
Neurologie I08.30 - 12.30
MUDr. Klára Kusová
Neurologie I08.00 - 12.30
MUDr. Hana Adamčová
Neurologie I08.30 - 12.00
MUDr. Klára Kusová
Neurologie I08.00 - 11.00
MUDr. Hana Adamčová

10.30 - 12.30
MUDr. Klára Kusová
09.00 - 10.00
Neurologie I09.00 - 12.30
MUDr. Hana Adamčová
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Neurologie I12.00 - 16.30
MUDr. Hana Adamčová
13.00 - 14.00
Neurologie I13.00 - 18.00
MUDr. Hana Adamčová
Neurologie I13.00 - 14.30
MUDr. Klára Kusová
Neurologie I13.00 - 16.30
MUDr. Hana Adamčová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry
Odběry krve07.00 - 09.00
Vlasta Kovaříková
odběry
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Odběry krve09.00 - 11.00
statim
Odběry krve09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
Odběry krve09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
Odběry krve09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
Odběry krve09.00 - 11.00
Vlasta Kovaříková
statim
10.00 - 11.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.30
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie07.00 - 12.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Ortopedie13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
Ortopedie13.00 - 17.00
MUDr. Zdeněk Chytráček
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Pacovská
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
OTRN - plicní13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 14.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 15.00
MUDr. Věra Pacovská
OTRN - plicní13.00 - 15.30
MUDr. Věra Pacovská
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost07.30 - 12.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 16.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.30
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
Psychologie pro děti a dorost13.00 - 15.00
PhDr. Dagmar Mahlerová, CSc.
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 16.00
Lubica Korbová
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 15.00
Lubica Korbová
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 16.00
Lubica Korbová
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 15.00
Lubica Korbová
RDG laboranti - SONO, rentgen07.00 - 13.00
Lubica Korbová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová
RDG oddělení07.00 - 12.30
MUDr. Simona Bláhová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
RDG oddělení09.00 - 12.00
MUDr. Lenka Šachlová
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
RDG oddělení13.00 - 13.30
MUDr. Simona Bláhová
RDG oddělení13.00 - 15.00
MUDr. Simona Bláhová

14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
RDG oddělení13.00 - 15.00
MUDr. Simona Bláhová
14.00 - 15.00
RDG oddělení14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
RDG oddělení14.00 - 17.00
MUDr. Ivanka Čížková
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Rehabilitace07.00 - 12.30
MUDr. Černá, Gilbertová
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová
Rehabilitace07.00 - 12.00
MUDr. Černá, Gilbertová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Rehabilitace12.00 - 17.00
MUDr. Černá, Gilbertová
13.00 - 14.00
Rehabilitace13.00 - 15.00
MUDr. Černá, Gilbertová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 11.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Daniela Churaňová Černá
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
ORL I - ušní, nosní, krční07.00 - 13.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
ORL I - ušní, nosní, krční11.00 - 17.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
ORL I - ušní, nosní, krční13.00 - 16.00
MUDr. Eva Vaňková Šmejkalová
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.30
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční07.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
ORL II - ušní, nosní, krční10.00 - 12.00
MUDr. Eva Slavíková
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
ORL II - ušní, nosní, krční13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
ORL II - ušní, nosní, krční13.00 - 15.00
MUDr. Eva Slavíková
14.00 - 15.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Venerologie - kožní07.00 - 12.30
MUDr. Věra Seková
Venerologie - kožní
pohlavní nemoci
07.00 - 12.30
MUDr. Věra Seková
Venerologie - kožní07.00 - 13.00
MUDr. Věra Seková
Venerologie - kožní07.00 - 13.00
MUDr. Věra Seková
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Venerologie - kožní13.00 - 14.00
MUDr. Věra Seková
Venerologie - kožní
ordinace
13.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
Venerologie - kožní
výkony u pacientů na objednání
13.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
14.00 - 15.00
Venerologie - kožní
návštěvní služba
14.00 - 16.00
MUDr. Věra Seková
15.00 - 16.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
08.00 - 09.00
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
EKG08.00 - 11.30
Jaroslava Holečková
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I07.30 - 13.00
MUDr. Jan Zámečník
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Praktický lékař I09.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
10.00 - 11.00
Praktický lékař I10.00 - 11.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
11.00 - 12.00
Praktický lékař I11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I11.00 - 12.30
MUDr. Jan Zámečník
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Praktický lékař I13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
Praktický lékař I13.00 - 17.00
MUDr. Jan Zámečník
Praktický lékař I13.00 - 15.00
MUDr. Jan Zámečník
návštěvní služba
Praktický lékař I13.00 - 18.00
MUDr. Jan Zámečník
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.
PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
07.00 - 08.00
Gynekologie07.00 - 12.30
MUDr. Zuzana Nováková
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
Gynekologie13.00 - 15.00
MUDr. Zuzana Nováková
14.00 - 15.00
Klepněte na název oddelení k získání více informací.